Asortyment

Jesteś tutaj:||Asortyment
Asortyment2017-08-17T13:17:14+00:00

ZASŁONY

Zasłony

Zasłony nie wpuszczają światła, zapewniają prywatność i mogą działać niczym izolacja. I oczywiście tworzą w domu atmosferę. Jeżeli chcesz dodatkowo zaciemnić pokój (sypialnię), wówczas dobrym wyborem będzie zasłona z zaciemniającego materiału. Tego rodzaju tkaniny są tkane trzywarstwowo, co nadaje im dodatkową gęstość.

Fałda pojedyncza

Fałda pojedyncza stosowana jest często w przypadku tkanin o charakterystycznym wzorze lub w pionowe pasy. Wzór pozostaje wówczas ładnie wyeksponowany, gdyż zasłona wisi prosto. Również w przypadku grubszego materiału, np. tkanin zaciemniających, Leen Bakker zaleca zastosowanie fałdy pojedynczej.

Fałda podwójna

Fałda podwójna wygląda nieco bardziej luksusowo niż fałda pojedyncza. Zasłona z fałdą podwójną układa się również lepiej, gdyż większa ilość materiału jest zebrana w fałdy. Im bardziej giętka tkanina, tym ładniej zasłona wisi.

 

Taśma marszcząca

W przypadku wykończenia przy użyciu taśmy marszczącej do górnej krawędzi zasłony przyszywa się specjalną taśmę. Pociągając za sznureczki biegnące przez taśmę, można marszczyć zasłony wedle własnego uznania.

Zasłony z podszewką

Zasłony z podszewką nadają pomieszczeniu luksusowy charakter. Lepiej chronią przed światłem, izolują i tłumią dźwięki. Dłużej zachowują także swój kolor, zwłaszcza przy zastosowaniu naturalnych włókien, takich jak bawełna czy len.

ZASŁONY NA KOŁACH

Zasłony na kołach

Zasłony na kołach są niezwykle urokliwe. Ładnie się układają, gdyż tkanina tworzy regularne fałdy, falując wokół karnisza. Ponadto zajmują one mniej miejsca po bokach okna, gdy są rozsunięte. Koła dostępne są w różnych kolorach, o średnicy 25 i 40 mm.

ZASŁONY NA SZELKACH

Zasłony na szelkach

Zasłony na szelkach mają nieco bardziej figlarny wygląd i znakomicie tworzą atmosferę we wnętrzu.

PRZYCINANIE NA WYMIAR

Przycinanie na wymiar

Chcesz samodzielnie uszyć zasłony? Albo na przykład odpowiednie poszewki na poduszki? U nas możesz zamówić także materiał przycięty na wymiar.

FIRANKI

Firanki

W naszej ofercie znajdują się także firanki półtransparentne.
Dzięki nim pomieszczenie jest mniej widoczne od zewnątrz niż w przypadku firanek transparentnych.
Większość firanek transparentnych i półtransparentnych ma długość odpowiadającą całej wysokości pomieszczenia. Są one szyte z jednego kawałka tkaniny, a więc nie mają szwów.

ZASŁONY NA CAŁĄ WYSOKOŚĆ

Zasłony na całą wysokość

Zasłony na całą wysokość pomieszczenia są szyte z jednego kawałka tkaniny, a więc nie mają szwów.

Blinds

Rolety rzymskie

Dzięki roletom rzymskim wnętrza zyskują prosty, nowoczesny wygląd. Są one dostępne w wersji gładkiej i wzorzystej. Aby jeszcze lepiej chronić pomieszczenie przed światłem, można wybrać rolety rzymskie z podszewką.

Content gordijnenateliers

Firma Content Gordijnenateliers powstała ponad 30 lat temu w Wormerveer. Zajmujący się urządzaniem wnętrz Ed Constant był niezadowolony z możliwości z zakresu szycia zasłon, więc sam postanowił zabrać się do pracy.

Zatrudniając około 250 pracowników i dysponując bardzo nowoczesnym parkiem maszynowym, każdego dnia możemy szyć zasłony dla bardzo różnych klientów. Naszych sześć linii produkcyjnych w Holandii i w Polsce zapewnia nam nieskończenie wiele możliwości.

Produkty & Usługi

Szukasz pracowni, która w fachowy i pełen pasji sposób dostarczy Ci zasłony szyte na miarę?

Jesteśmy w stanie z dowolnego rodzaju tkaniny, w najróżniejszych kolorach, wymiarach i wzorach, stworzyć wysokiej jakości produkt do każdego z pomieszczeń w Twoim domu.

Przykłady naszych realizacji i dalsze informacje można znaleźć w zakładkach ‘Zasłony i firanki’, ‘Rolety rzymskie’ oraz ‘Pozostałe produkty’.

Konfigurator zasłon

Konfigurator zasłon Content Gordijnenateliers to nowoczesne narzędzie internetowe bazujące na najnowszych technologiach, jak np. HTML5 i technologia RWD*.

Dzięki temu można korzystać z niego na komputerze stacjonarnym, tablecie lub w automacie samoobsługowym z ekranem dotykowym w Twojej firmie. Konfigurator jest ściśle powiązany z Pracownią Internetową, dzięki czemu możemy go bezproblemowo wpasować w istniejące procesy logistyczne i płatnicze w Twojej firmie.