onze rijke historie

Bogata historia Content Gordijnenateliers

Firma Content Gordijnenateliers powstała ponad 30 lat temu w Wormerveer. Zajmujący się urządzaniem wnętrz Ed Constant był niezadowolony z możliwości z zakresu szycia zasłon, więc sam postanowił zabrać się do pracy.

Osiągnął sukces – w 2001 roku otwarto drugą pracownię w Dokkum. Następnie w roku 2007 przejęto polską pracownię Fira i firma Content Gordijnenateliers uruchomiła w Polsce własną linię produkcyjną. Pod koniec roku 2007 działały już dwie pracownie w Polsce, a rok później udało się uruchomić trzecią.

Zatrudniając około 250 pracowników i dysponując bardzo nowoczesnym parkiem maszynowym, każdego dnia możemy szyć zasłony dla bardzo różnych klientów. Naszych sześć linii produkcyjnych w Holandii i w Polsce zapewnia nam nieskończenie wiele możliwości.

Nasz zespół

Firma Content Gordijnenateliers wydobywa to, co w jej pracownikach jest najlepsze. To oni tworzą nasze przedsiębiorstwo i nasze produkty. Wykorzystując tę wiedzę, Content Gordijnenateliers (Pracownia Zasłon Content) dokłada wszelkich starań, by zapewnić każdemu pracownikowi miejsce pracy, w którym będzie się on dobrze czuł i będzie mógł się rozwijać.

Het team van content gordijnen

Nasz zespół tworzy ok. 250 osób, które codziennie dbają o to, by nasza firma dostarczała produkty najwyższej jakości.

Pomimo rozwoju firmy w ciągu ostatnich lat struktura organizacyjna Content Gordijnenateliers (Pracowni Zasłon Content) jest nadal płaska, a stosunki koleżeńskie stanowią ważny element.

Pracownie

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że ich zasłony zostały uszyte przez Content Gordijnenateliers (Pracownię Zasłon Content). Na szczęście nasi zleceniodawcy, np. specjaliści od urządzania wnętrz oraz architekci wnętrz, dobrze wiedzą, że zawsze dostarczamy produkty najwyższej jakości.

Wynika to z filozofii naszej firmy: każda zasłona i roleta rzymska jest tworzona z taką samą starannością. Niezależnie, czy mamy do czynienia z dużym, seryjnym zamówieniem czy też jedną zasłoną szytą do konkretnego okna – pracujemy tak samo starannie i zwracamy podczas szycia ogromną uwagę na szczegóły. Każda zasłona opuszczająca nasze pracownie została stworzona na wymiar.

Nasze pracownie w Holandii są zlokalizowane w Wormerveer, Purmerend i Dokkum. Ponadto prowadzimy dwie pracownie w Poznaniu i jedną w Sulęcinie.

Dzięki sześciu placówkom działamy w bardzo elastyczny sposób i nie istnieją właściwie zamówienia, jakich nie bylibyśmy w stanie zrealizować. Dla klienta lub grupy klientów instalujemy osobne jednostki produkcyjne, zaś naszych sześć oddziałów zapewnia nam także wystarczającą powierzchnię magazynową.
Skontaktuj się z Content Gordijnenateliers, aby uzyskać niezobowiązujące informacje na temat możliwości, jakie oferujemy

Informacje

webatelier-cart content gordijnenateliers

PRACOWNIA INTERNETOWA
Zamów zasłony
w 3 krokach.

webatelier-lady Content gordijnenateliers

FILM
Film z prezentacją:
Zajrzyj za kulisy.