Kontakt

Jesteś tutaj:||Kontakt
Kontakt2018-03-09T18:21:18+00:00

Masz pytania?

Chętnie na nie odpowiemy! Wyślij nam wiadomość, wypełniając poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą możliwie jak najszybciej. Możesz również zadzwonić do nas pod numer +31 (0)75 621 1779

Content gordijnenatliers

Content Gordijnenateliers

ADRES:
Noordeinde 50
1521 PB Wormerveer
THE NETHERLANDS

ADRES KORESPONDENCYJNY:
Postbus 218
1520 AE Wormerveer
THE NETHERLANDS

T: +31 (0)75 621 1779
E: content@content-gordijnen.nl

Content gordijnenateliers

Firma Content Gordijnenateliers powstała ponad 30 lat temu w Wormerveer. Zajmujący się urządzaniem wnętrz Ed Constant był niezadowolony z możliwości z zakresu szycia zasłon, więc sam postanowił zabrać się do pracy.

Zatrudniając około 250 pracowników i dysponując bardzo nowoczesnym parkiem maszynowym, każdego dnia możemy szyć zasłony dla bardzo różnych klientów. Naszych sześć linii produkcyjnych w Holandii i w Polsce zapewnia nam nieskończenie wiele możliwości.

Produkty & Usługi

Szukasz pracowni, która w fachowy i pełen pasji sposób dostarczy Ci zasłony szyte na miarę?

Jesteśmy w stanie z dowolnego rodzaju tkaniny, w najróżniejszych kolorach, wymiarach i wzorach, stworzyć wysokiej jakości produkt do każdego z pomieszczeń w Twoim domu.

Przykłady naszych realizacji i dalsze informacje można znaleźć w zakładkach ‘Zasłony i firanki’, ‘Rolety rzymskie’ oraz ‘Pozostałe produkty’.

Konfigurator zasłon

Konfigurator zasłon Content Gordijnenateliers to nowoczesne narzędzie internetowe bazujące na najnowszych technologiach, jak np. HTML5 i technologia RWD*.

Dzięki temu można korzystać z niego na komputerze stacjonarnym, tablecie lub w automacie samoobsługowym z ekranem dotykowym w Twojej firmie. Konfigurator jest ściśle powiązany z Pracownią Internetową, dzięki czemu możemy go bezproblemowo wpasować w istniejące procesy logistyczne i płatnicze w Twojej firmie.