Usługi

Jesteś tutaj:||Opcje usług i transportu w Content Gordijnenateliers
Opcje usług i transportu w Content Gordijnenateliers2017-09-06T09:59:22+00:00

Opcje usług i transportu w Content Gordijnenateliers

Produkty Content Gordijnenateliers (Pracowni Zasłon Content) zajmują ważne miejsce w domach i firmach, w których ozdabiają okna.
Firma Content Gordijnenateliers doradza swoim klientom najlepsze sposoby szycia dla każdej tkaniny i z chęcią współpracuje z nimi, tworząc właściwe rozwiązania w zakresie transportu i magazynowania.

W praktyce oznacza to, że dla Ciebie – specjalisty od urządzania wnętrz bądź też sklepu powierzchniowego – świadczymy nie tylko usługi szycia, lecz także wspólnie z Tobą znajdujemy rozwiązania z zakresu zarządzania zapasami i administracji. Nasz dział administracji codziennie w dni robocze odpowiada na pytania klientów, a także możliwie jak najszybciej zajmuje się skargami, niezależnie od tego, kto ponosi winę za daną sytuację, by zapobiegać piętrzeniu się irytacji.

Doradztwo

advies Content gordijnenateliers

Firma Content Gordijnenateliers posiada wiedzę na temat materiałów oraz sposobów szycia i wie, że nie każda tkanina jest odpowiednia dla danego typu wykończenia.

W dowolnym momencie możemy służyć Ci niezobowiązującą radą na temat szycia, lecz także automatyzacji zamówień i transportu. Ponadto możemy również pomóc przy tworzeniu kolekcji i chętnie opracujemy z Tobą sposób jej zaprezentowania, opakowania i komunikacji. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy, czego oczekują klienci oraz w jaki sposób możemy osiągnąć dany cel możliwie jak najefektywniej. Oprócz tego uważamy, że razem jesteśmy silniejsi, więc dokładamy wszelkich starań, by współpraca pomiędzy Content Gordijnenateliers (Pracownią Zasłon Content) a klientem – specjalistą od urządzania wnętrz czy sklepem wielkopowierzchniowym – układała się jak najlepiej.

Transport, logistyka i przechowywanie

Transport logistiek en opslag Content gordijnenatelier

Content gordijnenateliers oferuje każdemu klientowi rozwiązania z zakresu transportu, które najlepiej pasują do danej sytuacji. Dysponujemy własnym samochodem dostawczym przystosowanym specjalnie do przewozu produktów w pozycji wiszącej. Działamy na dużym obszarze, odbierając materiał od klienta, by potem dostarczyć mu uszyte zasłony.

W przypadku klientów zlokalizowanych poza naszym obszarem dostawy współpracujemy ściśle z firmą transportową, która także specjalizuje się w przewożeniu towarów w pozycji wiszącej. Transport we własnym zakresie przez klienta również jest możliwy. Niezależnie od tego, które z rozwiązań wybierzesz, Content Gordijnenateliers zadba o to, by wszystko odbyło się właściwie i szybko.

Content gordijnenateliers

Firma Content Gordijnenateliers powstała ponad 30 lat temu w Wormerveer. Zajmujący się urządzaniem wnętrz Ed Constant był niezadowolony z możliwości z zakresu szycia zasłon, więc sam postanowił zabrać się do pracy.

Zatrudniając około 250 pracowników i dysponując bardzo nowoczesnym parkiem maszynowym, każdego dnia możemy szyć zasłony dla bardzo różnych klientów. Naszych sześć linii produkcyjnych w Holandii i w Polsce zapewnia nam nieskończenie wiele możliwości.

Produkty & Usługi

Szukasz pracowni, która w fachowy i pełen pasji sposób dostarczy Ci zasłony szyte na miarę?

Jesteśmy w stanie z dowolnego rodzaju tkaniny, w najróżniejszych kolorach, wymiarach i wzorach, stworzyć wysokiej jakości produkt do każdego z pomieszczeń w Twoim domu.

Przykłady naszych realizacji i dalsze informacje można znaleźć w zakładkach ‘Zasłony i firanki’, ‘Rolety rzymskie’ oraz ‘Pozostałe produkty’.

Konfigurator zasłon

Konfigurator zasłon Content Gordijnenateliers to nowoczesne narzędzie internetowe bazujące na najnowszych technologiach, jak np. HTML5 i technologia RWD*.

Dzięki temu można korzystać z niego na komputerze stacjonarnym, tablecie lub w automacie samoobsługowym z ekranem dotykowym w Twojej firmie. Konfigurator jest ściśle powiązany z Pracownią Internetową, dzięki czemu możemy go bezproblemowo wpasować w istniejące procesy logistyczne i płatnicze w Twojej firmie.