Pracownia Internetowa

Jesteś tutaj:||Pracownia Internetowa
Pracownia Internetowa2017-10-09T14:10:43+00:00

Witamy w Pracowni Internetowej. Oto najszybszy sposób zamawiania online.

Specjalnie dla specjalistów od urządzania wnętrz stworzyliśmy Pracownię Internetową Content Gordijnenateliers. Pragniemy zaoferować sprzedawcom hurtowym oraz detalicznym możliwość szybkiego i łatwego zamawiania zasłon, które mają być wykorzystane u ich klientów.

Pracownia Internetowa Content Gordijnenateliers oferuje wsparcie w trakcie całego procesu: od zamówienia aż po uszycie zasłon w pracowni. Moduł biurowy odpowiada za codzienne zadania w biurze i stanowi oś komunikacji z dostawcą i przewoźnikiem.
Pracownia Internetowa posiada kilka portali, z których każdy skierowany jest do konkretnej grupy docelowej:

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Gordijnen configurator Content gordijnenatliers

Gordijnen configurator Content gordijnenatliers

ZASŁONY NA SZELKACH

Zasłony na szelkach

Zasłony na szelkach mają nieco bardziej figlarny wygląd i znakomicie tworzą atmosferę we wnętrzu.

ROLETY RZYMSKIE

Rolety rzymskie

Dzięki roletom rzymskim wnętrza zyskują prosty, nowoczesny wygląd. Są one dostępne w wersji gładkiej i wzorzystej.

ZASŁONY NA KOŁACH

Zasłony na kołach

Zasłony na kołach są niezwykle urokliwe. Ładnie się układają, gdyż tkanina tworzy regularne fałdy, falując wokół karnisza.

PRZYCINANIE NA WYMIAR

Przycinanie na wymiar

Chcesz samodzielnie uszyć zasłony? Albo na przykład odpowiednie poszewki na poduszki? U nas możesz zamówić także materiał przycięty na wymiar.

FIRANKI

Firanki

Firanki transparentne i półtransparentne dostępne są w różnych stylach i wzorach. Firanki transparentne występują w jednolitej wersji kolorystycznej lub z wzorami. Sprawiają, iż w ciągu dnia wnętrze nie jest widoczne od zewnątrz, zaś po zmroku widać tylko cienie. W naszej ofercie znajdują się także firanki półtransparentne.

ZASŁONY

Zasłony zewnętrzne

Zasłony nie wpuszczają światła, zapewniają prywatność i mogą działać niczym izolacja. I oczywiście tworzą w domu atmosferę. Jeżeli chcesz dodatkowo zaciemnić pokój (sypialnię), wówczas dobrym wyborem będzie zasłona z zaciemniającego materiału. Tego rodzaju tkaniny są tkane trzywarstwowo, co nadaje im dodatkową gęstość.

ZASŁONY NA CAŁĄ WYSOKOŚĆ

Zasłony na całą wysokość

Zasłony na całą wysokość pomieszczenia są szyte z jednego kawałka tkaniny, a więc nie mają szwów.

Content gordijnenateliers

Firma Content Gordijnenateliers powstała ponad 30 lat temu w Wormerveer. Zajmujący się urządzaniem wnętrz Ed Constant był niezadowolony z możliwości z zakresu szycia zasłon, więc sam postanowił zabrać się do pracy.

Zatrudniając około 250 pracowników i dysponując bardzo nowoczesnym parkiem maszynowym, każdego dnia możemy szyć zasłony dla bardzo różnych klientów. Naszych sześć linii produkcyjnych w Holandii i w Polsce zapewnia nam nieskończenie wiele możliwości.

Produkty & Usługi

Szukasz pracowni, która w fachowy i pełen pasji sposób dostarczy Ci zasłony szyte na miarę?

Jesteśmy w stanie z dowolnego rodzaju tkaniny, w najróżniejszych kolorach, wymiarach i wzorach, stworzyć wysokiej jakości produkt do każdego z pomieszczeń w Twoim domu.

Przykłady naszych realizacji i dalsze informacje można znaleźć w zakładkach ‘Zasłony i firanki’, ‘Rolety rzymskie’ oraz ‘Pozostałe produkty’.

Konfigurator zasłon

Konfigurator zasłon Content Gordijnenateliers to nowoczesne narzędzie internetowe bazujące na najnowszych technologiach, jak np. HTML5 i technologia RWD*.

Dzięki temu można korzystać z niego na komputerze stacjonarnym, tablecie lub w automacie samoobsługowym z ekranem dotykowym w Twojej firmie. Konfigurator jest ściśle powiązany z Pracownią Internetową, dzięki czemu możemy go bezproblemowo wpasować w istniejące procesy logistyczne i płatnicze w Twojej firmie.