Pracownia Internetowa

Jesteś tutaj:||||Pracownia Internetowa – hurtownie
Pracownia Internetowa – hurtownie2018-02-28T08:40:55+00:00

Witamy w Pracowni Internetowej. Oto najszybszy sposób zamawiania online.

Konfigurator zasłon

Konfigurator zasłon Content Gordijnenateliers to nowoczesne narzędzie internetowe bazujące na najnowszych technologiach, jak np. HTML5 i technologia RWD*. Dzięki temu można korzystać z niego na komputerze stacjonarnym, tablecie lub w automacie samoobsługowym z ekranem dotykowym w Twojej firmie. Konfigurator jest ściśle powiązany z Pracownią Internetową, dzięki czemu możemy go bezproblemowo wpasować w istniejące procesy logistyczne i płatnicze w Twojej firmie.

Content Gordijnenateliers udostępnia konfigurator Pracowni Internetowej całkowicie za darmo. Ty wprowadzasz zamówienia do systemu, a my zajmujemy się uszyciem produktów i ewentualnie ich transportem. Content Gordijnenateliers dostarcza zasłony zarówno w pozycji wiszącej, jak i w opakowaniach. Zainteresowały Cię rozwiązania, jakie oferuje nasza pracownia? Umów się z nami na niezobowiązujące spotkanie, byśmy omówili wszystkie Twoje życzenia.
* Responsive Web Design: w przypadku designu responsywnego aplikacja internetowa jest tworzona w sposób umożliwiający jej automatyczne dopasowywanie się do ekranów o różnych rozdzielczościach, np. na komputerze stacjonarnym, tablecie, w automacie samoobsługowym czy telefonie komórkowym.

Hurtownie

Również, jeżeli dysponujesz własnym asortymentem tkanin, powiązani z Twoją firmą klienci detaliczni mogą korzystać z Pracowni Internetowej. Wybierasz wówczas opcję Detaillist+. W przypadku odbiorcy detalicznego funkcje są niemalże identyczne, jak w wersji Detaillist Pracowni Internetowej, lecz wtedy my zapewniamy również zapas tkanin. Otrzymujesz od nas także informację z wyszczególnieniem pozycji z faktury na potrzeby rozliczenia się z powiązanymi z Tobą odbiorcami detalicznymi. W ten sposób sprzedawcy hurtowi mogą bezproblemowo oferować współpracującym z nimi klientom detalicznym materiały wraz z uszyciem produktu. Stanowi to także ułatwienie dla klienta detalicznego. Jako sprzedawca hurtowy możesz w ten prosty sposób poszerzyć pakiet swoich usług o szycie.

Gordijnen configurator Vonten gordijnenatliers

Content gordijnenateliers

Firma Content Gordijnenateliers powstała ponad 30 lat temu w Wormerveer. Zajmujący się urządzaniem wnętrz Ed Constant był niezadowolony z możliwości z zakresu szycia zasłon, więc sam postanowił zabrać się do pracy.

Zatrudniając około 250 pracowników i dysponując bardzo nowoczesnym parkiem maszynowym, każdego dnia możemy szyć zasłony dla bardzo różnych klientów. Naszych sześć linii produkcyjnych w Holandii i w Polsce zapewnia nam nieskończenie wiele możliwości.

Produkty & Usługi

Szukasz pracowni, która w fachowy i pełen pasji sposób dostarczy Ci zasłony szyte na miarę?

Jesteśmy w stanie z dowolnego rodzaju tkaniny, w najróżniejszych kolorach, wymiarach i wzorach, stworzyć wysokiej jakości produkt do każdego z pomieszczeń w Twoim domu.

Przykłady naszych realizacji i dalsze informacje można znaleźć w zakładkach ‘Zasłony i firanki’, ‘Rolety rzymskie’ oraz ‘Pozostałe produkty’.

Konfigurator zasłon

Konfigurator zasłon Content Gordijnenateliers to nowoczesne narzędzie internetowe bazujące na najnowszych technologiach, jak np. HTML5 i technologia RWD*.

Dzięki temu można korzystać z niego na komputerze stacjonarnym, tablecie lub w automacie samoobsługowym z ekranem dotykowym w Twojej firmie. Konfigurator jest ściśle powiązany z Pracownią Internetową, dzięki czemu możemy go bezproblemowo wpasować w istniejące procesy logistyczne i płatnicze w Twojej firmie.