Witamy w Pracowni Internetowej. Oto najszybszy sposób zamawiania online.

Konfigurator zasłon

Konfigurator zasłon Content Gordijnenateliers to nowoczesne narzędzie internetowe bazujące na najnowszych technologiach, jak np. HTML5 i technologia RWD*. Dzięki temu można korzystać z niego na komputerze stacjonarnym, tablecie lub w automacie samoobsługowym z ekranem dotykowym w Twojej firmie. Konfigurator jest ściśle powiązany z Pracownią Internetową, dzięki czemu możemy go bezproblemowo wpasować w istniejące procesy logistyczne i płatnicze w Twojej firmie.

Content Gordijnenateliers udostępnia konfigurator Pracowni Internetowej całkowicie za darmo. Ty wprowadzasz zamówienia do systemu, a my zajmujemy się uszyciem produktów i ewentualnie ich transportem. Content Gordijnenateliers dostarcza zasłony zarówno w pozycji wiszącej, jak i w opakowaniach. Zainteresowały Cię rozwiązania, jakie oferuje nasza pracownia? Umów się z nami na niezobowiązujące spotkanie, byśmy omówili wszystkie Twoje życzenia.
* Responsive Web Design: w przypadku designu responsywnego aplikacja internetowa jest tworzona w sposób umożliwiający jej automatyczne dopasowywanie się do ekranów o różnych rozdzielczościach, np. na komputerze stacjonarnym, tablecie, w automacie samoobsługowym czy telefonie komórkowym.

Hurtownie

Również, jeżeli dysponujesz własnym asortymentem tkanin, powiązani z Twoją firmą klienci detaliczni mogą korzystać z Pracowni Internetowej. Wybierasz wówczas opcję Detaillist+. W przypadku odbiorcy detalicznego funkcje są niemalże identyczne, jak w wersji Detaillist Pracowni Internetowej, lecz wtedy my zapewniamy również zapas tkanin. Otrzymujesz od nas także informację z wyszczególnieniem pozycji z faktury na potrzeby rozliczenia się z powiązanymi z Tobą odbiorcami detalicznymi. W ten sposób sprzedawcy hurtowi mogą bezproblemowo oferować współpracującym z nimi klientom detalicznym materiały wraz z uszyciem produktu. Stanowi to także ułatwienie dla klienta detalicznego. Jako sprzedawca hurtowy możesz w ten prosty sposób poszerzyć pakiet swoich usług o szycie.

Uruchom wersję demonstracyjną Pracowni Internetowej

Gordijnen configurator Vonten gordijnenatliers