Witamy w Pracowni Internetowej. Oto najszybszy sposób zamawiania online.

Konfigurator zasłon

Konfigurator zasłon Content Gordijnenateliers to nowoczesne narzędzie internetowe bazujące na najnowszych technologiach, jak np. HTML5 i technologia RWD*. Dzięki temu można korzystać z niego na komputerze stacjonarnym, tablecie lub w automacie samoobsługowym z ekranem dotykowym w Twojej firmie. Konfigurator jest ściśle powiązany z Pracownią Internetową, dzięki czemu możemy go bezproblemowo wpasować w istniejące procesy logistyczne i płatnicze w Twojej firmie.

Content Gordijnenateliers udostępnia konfigurator Pracowni Internetowej całkowicie za darmo. Ty wprowadzasz zamówienia do systemu, a my zajmujemy się uszyciem produktów i ewentualnie ich transportem.
*Responsive Web Design: w przypadku designu responsywnego aplikacja internetowa jest tworzona w sposób umożliwiający jej automatyczne dopasowywanie się do ekranów o różnych rozdzielczościach, np. na komputerze stacjonarnym, tablecie, w automacie samoobsługowym czy telefonie komórkowym.

Sprzedawcy detaliczni

Firma Content Gordijnenateliers udostępniła w roku 2007 konfigurator Pracowni Internetowej dla sprzedawców detalicznych, do którego mogą oni bezpośrednio wprowadzać zamówienia na wymiar. Często sprzedawca detaliczny samodzielnie zarządza zapasem tkanin, dosyłając je lub przywożąc do jednej z naszych pracowni. Zamówienie zostaje następnie włączone do procesu produkcji, a gdy jest gotowe, dostarczamy je do danego sprzedawcy detalicznego. Sprzedawca może śledzić online postępy w realizacji zamówienia w trakcie całego procesu.

Uruchom wersję demonstracyjną Pracowni Internetowej

Specjaliści od urządzania wnętrz

Jako specjalista zajmujący się wystrojem wnętrz oferujesz swoim klientom o wiele więcej niż tylko zasłony. Zajmujesz się urządzaniem wnętrza od A do Z. Firma Content Gordijnenateliers stworzyła konfigurator Pracowni Internetowej między innymi dla osób zajmujących się wystrojem wnętrz. Dzięki temu narzędziu możesz w łatwy sposób wprowadzić zamówienie dla danego klienta. Następnie możesz od razu wygenerować ofertę i/lub złożyć zamówienie.

W porozumieniu z Tobą jako specjalistą od urządzania wnętrz ustalamy, jakie produkty mogą być zamawiane za pośrednictwem konfiguratora. W zasadzie możliwości są nieograniczone. Zainteresowały Cię rozwiązania, jakie oferuje nasza pracownia? Umów się z nami na niezobowiązujące spotkanie, byśmy omówili wszystkie Twoje życzenia.

Uruchom wersję demonstracyjną Pracowni Internetowej

Gordijnen configurator Vonten gordijnenatliers