Pracownia Internetowa

Jesteś tutaj:||||Pracownia Internetowa Konfigurator zasłon Sprzedawcy detaliczni
Pracownia Internetowa Konfigurator zasłon Sprzedawcy detaliczni2018-02-28T08:40:10+00:00

Witamy w Pracowni Internetowej. Oto najszybszy sposób zamawiania online.

Konfigurator zasłon

Konfigurator zasłon Content Gordijnenateliers to nowoczesne narzędzie internetowe bazujące na najnowszych technologiach, jak np. HTML5 i technologia RWD*. Dzięki temu można korzystać z niego na komputerze stacjonarnym, tablecie lub w automacie samoobsługowym z ekranem dotykowym w Twojej firmie. Konfigurator jest ściśle powiązany z Pracownią Internetową, dzięki czemu możemy go bezproblemowo wpasować w istniejące procesy logistyczne i płatnicze w Twojej firmie.

Content Gordijnenateliers udostępnia konfigurator Pracowni Internetowej całkowicie za darmo. Ty wprowadzasz zamówienia do systemu, a my zajmujemy się uszyciem produktów i ewentualnie ich transportem.
*Responsive Web Design: w przypadku designu responsywnego aplikacja internetowa jest tworzona w sposób umożliwiający jej automatyczne dopasowywanie się do ekranów o różnych rozdzielczościach, np. na komputerze stacjonarnym, tablecie, w automacie samoobsługowym czy telefonie komórkowym.

Sprzedawcy detaliczni

Firma Content Gordijnenateliers udostępniła w roku 2007 konfigurator Pracowni Internetowej dla sprzedawców detalicznych, do którego mogą oni bezpośrednio wprowadzać zamówienia na wymiar. Często sprzedawca detaliczny samodzielnie zarządza zapasem tkanin, dosyłając je lub przywożąc do jednej z naszych pracowni. Zamówienie zostaje następnie włączone do procesu produkcji, a gdy jest gotowe, dostarczamy je do danego sprzedawcy detalicznego. Sprzedawca może śledzić online postępy w realizacji zamówienia w trakcie całego procesu.

Specjaliści od urządzania wnętrz

Jako specjalista zajmujący się wystrojem wnętrz oferujesz swoim klientom o wiele więcej niż tylko zasłony. Zajmujesz się urządzaniem wnętrza od A do Z. Firma Content Gordijnenateliers stworzyła konfigurator Pracowni Internetowej między innymi dla osób zajmujących się wystrojem wnętrz. Dzięki temu narzędziu możesz w łatwy sposób wprowadzić zamówienie dla danego klienta. Następnie możesz od razu wygenerować ofertę i/lub złożyć zamówienie.

W porozumieniu z Tobą jako specjalistą od urządzania wnętrz ustalamy, jakie produkty mogą być zamawiane za pośrednictwem konfiguratora. W zasadzie możliwości są nieograniczone. Zainteresowały Cię rozwiązania, jakie oferuje nasza pracownia? Umów się z nami na niezobowiązujące spotkanie, byśmy omówili wszystkie Twoje życzenia.

Gordijnen configurator Vonten gordijnenatliers

Content gordijnenateliers

Firma Content Gordijnenateliers powstała ponad 30 lat temu w Wormerveer. Zajmujący się urządzaniem wnętrz Ed Constant był niezadowolony z możliwości z zakresu szycia zasłon, więc sam postanowił zabrać się do pracy.

Zatrudniając około 250 pracowników i dysponując bardzo nowoczesnym parkiem maszynowym, każdego dnia możemy szyć zasłony dla bardzo różnych klientów. Naszych sześć linii produkcyjnych w Holandii i w Polsce zapewnia nam nieskończenie wiele możliwości.

Produkty & Usługi

Szukasz pracowni, która w fachowy i pełen pasji sposób dostarczy Ci zasłony szyte na miarę?

Jesteśmy w stanie z dowolnego rodzaju tkaniny, w najróżniejszych kolorach, wymiarach i wzorach, stworzyć wysokiej jakości produkt do każdego z pomieszczeń w Twoim domu.

Przykłady naszych realizacji i dalsze informacje można znaleźć w zakładkach ‘Zasłony i firanki’, ‘Rolety rzymskie’ oraz ‘Pozostałe produkty’.

Konfigurator zasłon

Konfigurator zasłon Content Gordijnenateliers to nowoczesne narzędzie internetowe bazujące na najnowszych technologiach, jak np. HTML5 i technologia RWD*.

Dzięki temu można korzystać z niego na komputerze stacjonarnym, tablecie lub w automacie samoobsługowym z ekranem dotykowym w Twojej firmie. Konfigurator jest ściśle powiązany z Pracownią Internetową, dzięki czemu możemy go bezproblemowo wpasować w istniejące procesy logistyczne i płatnicze w Twojej firmie.