Witamy w Pracowni Internetowej. Oto najszybszy sposób zamawiania online.

Konfigurator zasłon

Konfigurator zasłon Content Gordijnenateliers to nowoczesne narzędzie internetowe bazujące na najnowszych technologiach, jak np. HTML5 i technologia RWD*. Dzięki temu można korzystać z niego na komputerze stacjonarnym, tablecie lub w automacie samoobsługowym z ekranem dotykowym w Twojej firmie. Konfigurator jest ściśle powiązany z Pracownią Internetową, dzięki czemu możemy go bezproblemowo wpasować w istniejące procesy logistyczne i płatnicze w Twojej firmie.

Content Gordijnenateliers (Pracownia Zasłon Content) udostępnia konfigurator Pracowni Internetowej całkowicie za darmo. Ty wprowadzasz zamówienia do systemu, a my zajmujemy się uszyciem produktów i ewentualnie ich transportem.
*Responsive Web Design: w przypadku designu responsywnego aplikacja internetowa jest tworzona w sposób umożliwiający jej automatyczne dopasowywanie się do ekranów o różnych rozdzielczościach, np. na komputerze stacjonarnym, tablecie, w automacie samoobsługowym czy telefonie komórkowym.

Sklepy wielkopowierzchniowe

Również, jeżeli dysponujesz własnym asortymentem tkanin, powiązani z Twoją firmą klienci detaliczni mogą korzystać z Pracowni Internetowej. Wybierasz wówczas opcję Retailer+. W przypadku odbiorcy detalicznego dostępne funkcje są niemalże identyczne, jak w wersji Retailer, lecz wtedy my zapewniamy również zapas tkanin. Otrzymujesz od nas także wyszczególnienie pozycji z faktury na potrzeby rozliczenia się z powiązanymi z Tobą odbiorcami detalicznymi. W ten sposób sprzedawcy hurtowi mogą bezproblemowo oferować współpracującym z nimi klientom detalicznym materiały wraz z uszyciem produktu. Stanowi to także ułatwienie dla klienta detalicznego.

Uruchom wersję demonstracyjną Pracowni Internetowej

Sklepy internetowe

Nie posiadasz sklepu stacjonarnego, a jedynie internetowy, w którym sprzedajesz zasłony? Również możesz skorzystać z naszej Pracowni Internetowej. Możemy w niewidoczny sposób powiązać Twój sklep internetowy z naszą Pracownią Internetową, uruchom wersję demonstracyjną aby wszystkie zamówienia składane za pośrednictwem Twojej strony trafiały bezpośrednio do naszej Pracowni Internetowej. Oznacza to, że nie będzie konieczne ponowne wprowadzanie zamawianych zasłon wraz z danymi na temat zamówienia do docelowego programu do zamówień, dzięki czemu oszczędzisz czas i koszty.

Jako właściciel sklepu internetowego otrzymujesz własne dane do logowania do Pracowni Internetowej. Dzięki nim możesz śledzić status zamówień przez cały czas i ewentualnie kontrolować poziom zapasów. Dostępne opcje zależą od wybranej wersji aplikacji Pracowni Internetowej: do wyboru masz wersję Retailer oraz Retailer+.

Uruchom wersję demonstracyjną Pracowni Internetowej

Gordijnen configurator Vonten gordijnenatliers